Żelazko PHILIPS DST 7031/70
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
|---|---|
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 50 g/min, Tak |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Funkcja spryskiwania: | Tak |
| Kolor produktu: | Zielony, Miętowy |
| Moc żelazka: | 2800 W |
| Model: | Żelazko parowe |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0,3 l |
| Silne uderzenie pary: | 250 g/min |
| Stopa żelazka: | Stopa SteamGlide Plus |
| Zmienna para wodna: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.