Żelazko PHILIPS DST 3041/30
Specyfikacja
| Blokada kapania: | tak |
|---|---|
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Budowa: | Spryskiwacz, Zamykany otwór wlewowy |
| Cechy: | Przezroczysty |
| Ciągły strumień pary: | Tak, 40 g/min |
| Długość kabla: | 1,9 m |
| Długość przewodu: | 1,9 m |
| Długość przewodu (m): | 1.9 |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Funkcja spryskiwania: | Tak |
| Funkcje pary: | Uderzenie pary |
| Głębokość opakowania: | 130 mm |
| Głębokość produktu: | 29 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Fioletowo-biały |
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Komunikacja: | Wskaźnik automatycznego wyłącznika |
| Linia: | 3000 Series |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Moc: | 2600 W |
| Moc (w): | 2600 |
| Model: | Żelazko parowe |
| Możliwość użycia wody z kranu: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 – 240 |
| Nawinięcie przewodu: | tak |
| Nie skręcający się kabel: | Tak |
| Pionowe uderzenie pary: | tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0,3 l |
| Pojemność zbiornika na wodę (ml): | 300 |
| Prasowanie w pionie: | tak |
| Realizacja gwarancji: | Gwarancja realizowana przez producenta |
| Regulacja temperatury: | Pokrętło |
| Rodzaj: | Żelazko parowe |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj stopy: | Ceramiczna |
| Silne uderzenie pary: | 200 g/min |
| Silne uderzenie pary (g/min): | 200 |
| Sposób podłączenia: | Sieciowe |
| Spryskiwacz: | tak |
| Stopa żelazka: | Płyta ceramiczna |
| Strumień pary (g/min): | 40 |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 320 mm |
| Szerokość produktu: | 121 mm |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Waga (g): | 1200 |
| Waga produktu: | 1,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,5 kg |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość opakowania: | 162 mm |
| Wysokość produktu: | 143 mm |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.