Żelazko parowe SINGER SteamCraft 2600 W miętowo-szary
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Singer
- Kod produktu:
- 41012987 / 7393033106140
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie po: | 30 min |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 17 g/min, Tak |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Funkcja spryskiwania: | Tak |
| Kolor produktu: | Miętowy |
| Moc: | 2600 W |
| Moc maksymalna: | 2600 W |
| Model: | Żelazko parowe |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0,3 l |
| Precyzyjna końcówka: | Tak |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | 75 g/min |
| Stopa żelazka: | Stopa ze stali nierdzewnej |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Zmienna para wodna: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.