Żelazko parowe Philips Azur Performer GC4537/80 2400W; kolor czarny
Produkt jest niedostępny
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin: | Tak |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 45 g/min, Tak |
| Długość kabla: | 2 m |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem: | Tak |
| Funkcja spryskiwania: | Tak |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Model: | Żelazko parowe |
| Napięcie wejściowe ac: | 240 V |
| Ocena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach: | 4 |
| Ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach: | 3 |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Przeznaczony do podróży: | Nie |
| Silne uderzenie pary: | 200 g/min |
| Stopa żelazka: | Stopa SteamGlide |
| System antywapienny anti-calc: | Tak |
| Waga paczki: | 1,791 kg |
| Waga produktu: | 1,57 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,791 g |
| Waga żelazna: | 1,552 g |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.