Zegarek sportowy Garmin Forerunner 255s - Light Pink
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm: | Tak |
| Alarm czasu/dystansu: | Tak |
| Automatyczna pauza: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 288 h |
| Czujnik tlenu we krwi: | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń: | Tak |
| Funkcja wirtualny partner: | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig: | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Głębokość produktu: | 12,4 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Inteligentne powiadomienia: | Tak |
| Jakość snu: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kolor obudowy zegarka: | Różowy |
| Kolor paska: | Różowy |
| Kolorowy wyświetlacz: | Tak |
| Kształt: | Okrągły |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Materiał obudowy: | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) |
| Materiał soczewki: | Szkło |
| Minutnik: | Tak |
| Monitor pracy serca: | Tak |
| Nazwa koloru: | Light Pink |
| Nfc: | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca: | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: | iOS, Android |
| Odnowiony: | Nie |
| Odporność na wodę: | 5 ATM |
| Osobiste cele: | Tak |
| Pamięć flash: | 4 GB |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Zegarek sportowy |
| Przebyty dystans: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 1,1" |
| Rozdzielczość: | 218 x 218 px |
| Rozmiar obudowy zegarka: | 41 mm |
| Spalone kalorie: | Tak |
| Średnica wyświetlacza: | 2,75 cm |
| Sterowanie muzyką: | Tak |
| Sugerowana płeć: | Unisex |
| Sugerowany czas odpoczynku: | Tak |
| Szerokość paska: | 1,8 cm |
| Szerokość produktu: | 41 mm |
| Technologia wyświetlacza: | MIP |
| Termometr: | Tak |
| Trening interwałowy: | Tak |
| Tryb multisport: | Tak |
| Tworzywo paska: | Silikon |
| Typ obsługiwanych baterii: | Wbudowana |
| Typ szkła: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Typ wyświetlacza: | Cyfrowy |
| Waga produktu: | 39 g |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wymiary produktu (sxgxw): | 41 x 12,4 x 41 mm |
| Wyświetlanie pogody: | Tak |
| Zaawansowane treningi: | Tak |
| Zalecana aktywność: | Surfing, Bieganie, Rowerowa, Pływanie, Jazda na nartach, Rowing |
| Zarządzanie informacjami osobistymi: | Budzik, Kalendarz |
| Żyroskop: | Tak |
| Żywotność baterii: | 12 dni |
| Żywotność baterii (max): | 1,7143 tygodni |
| Żywotność baterii (w trybie gps): | 26 h |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.