Zasilacz PC GIGABYTE 1000W GP-UD1000GM PG5 V2
Produkt jest niedostępny
Dostępność:
spodziewana dostawa
Producent:
Gigabyte
Kod produktu:
GP-UD1000GM PG5 Rev 2.0 / 4719331553234
Specyfikacja
Certyfikat 80 plus:80 PLUS Gold
Czas wstrzymania:16 ms
Częstotliwość wejściowa ac:50/60 Hz
Długość kabla płyty głównej:61 cm
Długość kabla zasilającego cpu:80 cm
Długość kabla zasilającego pci express:70 cm
Długość kabla zasilającego sata:600 mm, 150
Głębokość (mm):140
Głębokość produktu:86 mm
Gwarancja:5 lat
Ilość złączy zasilających sata:8
Kod produktu:GP-UD1000GM PG5
Kolor produktu:Czarny
Kraj pochodzenia:CN
Łączna moc:1000 W
Moc zasilacza (w):1000
Modularny typ okablowania:tak
Motherboard power connector:20+4 pin ATX
Mtbf (średni okres międzyawaryjny):100000 h
Napięcie wejściowe ac:100 - 240 V
Opis:Gigabyte Ud1000Gm Pg5 Power Supply Unit 1000 W 20+4 Pin Atx Atx Black
Peryferyjna (molex) długość kabla zasilającego:150, 500 mm, 120
Pfc:Aktywny
Pozostałe parametry:Certyfikat 80 Plus Gold
Pozostałe złącza:2x CPU 4+4 (8) pin
Prąd wejściowy:6.5 - 15 A
Przeznaczenie:PC
Rodzaj chłodzenia:Aktywne
Rodzaj zasilacza (psu):ATX
Sprawność zasilacza (%):90
Średnica czaszy wentylatora:12 cm
Szerokość (mm):150
Szerokość produktu:150 mm
Technologia łożysk:HYB
Typ okablowania:Modułowy
Typ pfc (power factor correction) – korekcji współczynnika mocy:Aktywne
Wtyczki atx 24-pin (20+4):1
Wtyczki molex:3
Wtyczki pci-e 6-pin:nie
Wtyczki pci-e 8-pin:nie
Wtyczki pci-e 8-pin (6+2):4
Wtyczki sata:8
Wydajność:90%
Wyposażenie:Dokumentacja
Wysokość (mm):86
Wysokość produktu:140 mm
Zakres opóźnienia dobrego sygnału mocy:100 - 150 ms
Zastosowane podświetlenie:nie
Zastosowane zabezpieczenia:OCP, OVP, UVP, SCP, OTP, OPP
Zgodne standardy:ATX 3.0
Złącza zasilające pci express (6+2 pin):4
Złącza zasilania pci express (16-pinowe):1
Złącza zasilania peripheral (molex) (4-pin):4
Złącze zasilacza atx (20+4 pin):Tak
Złącze zasilacza cpu (4+4 pin):Tak
Gigabyte Ud1000Gm Pg5 Power Supply Unit 1000 W 20+4 Pin Atx Atx Black