ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN YINGJIAO YSD60S-2402500 24V/60W/2,5A
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
YINGJIAO
Kod produktu:
YSD60S-2402500 / 5904139606537
Model: YSD60S-2402500
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN YINGJIAO YSD60S-2402500 24V/60W/2,5A - NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
YSD-S to seria zasilaczy przemysłowych na szynę DIN o napięciach wyjściowych 12 V i 24 V w obudowie z tworzywa sztucznego z takimi funkcjami jak regulacja napięcia DC za pomocą potencjometru i II klasa izolacji. Zasilacze mają wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem i nadmierną temperaturą i złymi poziomami napięć. Zapewniają wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa. Spełniają międzynarodowe standardy. Są przeznaczone do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej i układach sterowania.
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN YINGJIAO YSD60S-2402500 24V/60W/2,5A - DANE TECHNICZNE:
  • zakres napięć wejściowych: 90~264VAC
  • zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 47-63 Hz
  • pobór mocy bez obciążenia: 150mW
  • typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
  • znamionowe napięcie wyjściowe:24V
  • regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 21,6-29,0 V
  • znamionowa moc wyjściowa: 54 W
  • znamionowy prąd obciążenia: 4,5 A
  • maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 120mVp-p
  • sprawność konwersji energii: powyżej 90%
  • zakres temperatur pracy: od -10ºC do +40ºC
  • zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
  • zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
  • wymiary: 52x90x58 mm