ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN MEAN WELL NDR-120-48 48V/120W/2.5A
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
MEAN WELL
Kod produktu:
NDR-120-48 / 5902135303412
ModelNDR-120-48
Wyjście48V, 0~2.5A
Tolerancja+/-1%
Zakłócenia100mV
Wydajność0.85
Wymiary65.5x125.2x100mm
Model: NDR-120-48
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • napięcie zasilania: 90~264VAC, 124~370VDC
  • sprawność do 89%
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -20~+70°C