ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN ESPE HDN-15024 24V/150W/6.25A
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
średnia ilość
Producent:
ESPE
Kod produktu:
HDN-15024 / 5904139613535
Model: HDN-15024
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN ESPE HDN-15024 24V/150W/6.25A - NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN ESPE HDN-15024 24V/150W/6.25A - CHARAKTERYSTYKA I ZASTOSOWANIE:
Charakterystyka zasilacza:
  • niewielkie wymiary
  • bardzo duża moc wyjściowa
  • oparte na wysokiej klasy
  • podzespołach elektronicznych
  • wszechstronnie zabezpieczone
  • mały prąd udarowy
  • trymer
  • perforowana obudowa
  • kontrolka LED
  • podwójne zaciski wyjściowe
Zastosowanie zasilacza:
  • układy automatyki przemysłowej
  • systemy alarmowe i monitoringu
  • instalacje automatyki budynkowej
  • urządzenie sterujące i kontrolno-pomiarowe
ZASILACZ IMPULSOWY NA SZYNĘ DIN ESPE HDN-15024 24V/150W/6.25A - DANE TECHNICZNE:
Parametry wejściowe:
  • zakres napięć wejściowych: 90-264 VAC
  • zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 47-63 Hz
  • pobór mocy bez obciążenia: poniżej 0,5 W
Parametry wyjściowe:
  • typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
  • znamionowe napięcie wyjściowe: 24 V
  • regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 23-25V
  • znamionowa moc wyjściowa: 150W
  • znamionowy prąd obciążenia: 6,25 A
  • maks. tętnienia napięcia wyjściowego: 150 mVp-p
  • sprawność konwersji energii: powyżej 90%
Informacje dodatkowe:
  • zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
  • zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
  • zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
  • wymiary: 105x58x90 mm