ZASILACZ IMPULSOWY MDR-100-12
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Kod produktu:
- MDR-100-12 / 5901643191665
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Liczba wyjść: | 1 szt. |
| Moc zasilacza: | 90 W |
| Mtbf (średni czas pomiędzy awariami): | 346000 godz. |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V DC |
| Napięcie zasilania: | 100 ... 240 V AC |
| Odporność na wibracje: | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 2 G przez 90 minut |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | 12 ... 15 V |
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Sprawność: | 85 % |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -10 °C ... 60 °C / < 95 % |
| Tolerancja napięcia: | ± 1 % |
| Typ obudowy: | DIN |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 7.5 A |
| Wymiary: | 55 x 100 x 90 mm |