ZASILACZ IMPULSOWY DRL-24V240W-1EN LYTE II Delta Electronics
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- DELTA ELECTRONICS
- Kod produktu:
- DRL-24V240W-1EN / 5902887072789
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Liczba wyjść: | 2 szt. |
| Moc zasilacza: | 240 W |
| Napięcie wyjściowe: | 24 V DC |
| Napięcie zasilania: | 90 ... 264 V AC |
| Producent / marka: | Delta Electronics |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | 21.6 ... 26.4 V DC |
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Sprawność: | 90 % |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -40 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Typ obudowy: | DIN |
| Waga: | 0.62 kg |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 10 A |
| Wymiary: | 123.6 x 116.8 x 40 mm |