ZASILACZ IMPULSOWY DRL-12V120W-1EN Delta Electronics
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- DELTA ELECTRONICS
- Kod produktu:
- DRL-12V120W-1EN / 5902887072758
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Liczba wyjść: | 2 szt. |
| Moc zasilacza: | 120 W |
| Mtbf (średni czas pomiędzy awariami): | > 700 000 godz. |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V DC |
| Napięcie zasilania: | 90 ... 264 V AC |
| Producent / marka: | Delta Electronics |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | 10.8 ... 13.2 V DC |
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Sprawność: | 86 % |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Typ obudowy: | DIN |
| Waga: | 0.45 kg |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 10 A |
| Wymiary: | 123.4 x 123.6 x 30 mm |