ZASILACZ IMPULSOWY DL2-100-48-U
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Kod produktu:
- DL2-100-48-U / 5902135153499
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Liczba wyjść: | 2 szt. |
| Moc zasilacza: | 100.8 W |
| Napięcie wyjściowe: | 48 V DC |
| Napięcie zasilania: | 85 ... 264 V AC 120 ... 370 V DC |
| Regulacja napięcia wyjściowego: | 43.2 ... 55.2 V DC |
| Rodzaj zasilacza: | Impulsowy |
| Sprawność: | 90 % |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Typ obudowy: | DIN |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wydajność prądowa zasilacza: | 2.1 A |
| Wymiary: | 92.7 x 70 x 58 mm |