WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY HNC-25/4/003 TRÓJFAZOWY, TYP AC 30 mA 25 A EATON
Wysyłka z magazynu: H7
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Eaton
- Kod produktu:
- HNC-25/4/003 / 9010238060838
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Cn: | 85364900 |
|---|---|
| Czułość: | AC |
| Głębokość wbudowania [mm]: | 69.5000 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość biegunów: | 4 |
| Liczba biegunów: | 4 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia: | Tak |
| Napięcie znamionowe: | 400 V AC / 50 Hz |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne, montaż na szynie DIN, TS-35 |
| Ochrona selektywna: | Nie |
| Odporność na udar prądowy [ka]: | 0.2500 |
| Pkwiu: | 27.12.24.0 |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Prąd znamionowy [a]: | 25 |
| Producent / marka: | EATON |
| Przekrój przewodu: | 1 x 1.5 mm² - 35 mm² lub 2 x 16 mm² |
| Rodzaj urządzenia: | Wyłącznik różnicowoprądowy, Trójfazowy, Typ AC |
| Stopień ochrony (ip): | IP20 |
| Szerokość w modułach 17.5 mm: | 4 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów: | 4 |
| Typ złącz: | zaciski skręcane |
| Waga: | 0.317 kg |
| Wymiar obudowy (zgodnie z din 43880): | 1 |
| Wymiary: | 70 x 83 x 75 mm |
| Wytrzymałość zwarciowa (icw) [ka]: | 6 |
| Wyzwalanie krótkozwłoczne: | Nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa [ka]: | 0.5000 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: | 6000 A |
| Znamionowy prąd różnicowy: | 30 mA |