Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 0,03A typ A xPole Home HNC-40/4/003-A 194688
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
Eaton
Kod produktu:
194688 / 9010238060814
Specyfikacja
Cn:85389099
Czułość:A
Głębokość wbudowania [mm]:69.5000
Liczba biegunów:4
Możliwość dodatkowego wyposażenia:Tak
Ochrona selektywna:Nie
Odporność na udar prądowy [ka]:0.2500
Pkwiu:27.12.40.0
Prąd znamionowy [a]:40
Stopień ochrony (ip):IP20
Szerokość wyrażona liczbą modułów:4
Wymiar obudowy (zgodnie z din 43880):1
Wytrzymałość zwarciowa (icw) [ka]:6
Wyzwalanie krótkozwłoczne:Nie
Znamionowa zdolność łączeniowa [ka]:0.5000
Znamionowy prąd różnicowy [a]:0,03
EATON WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 40A 4P 4M 30MA A 6KA
Model: 194688
Przeznaczenie
  • Typ aparatu: RCCB, czterobiegunowy, typ A, bezzwłoczny, wrażliwy na prądy impulsowe.
  • Prąd znamionowy In: 40 A; znamionowy prąd różnicowy IΔn: 30 mA.
  • Znamionowa wytrzymałość zwarciowa / prąd zwarciowy: 6 kA; znamionowa zdolność załączania i wyłączania różnicowoprądowa 500 A.
  • Wytrzymałość na udar prądowy: częściowo odporny na przepięcia 250 A.
  • Napięcia znamionowe: Ue 230/400 V AC, Ui 440 V, Uimp 4 kV, stopień zanieczyszczenia 2.
  • Dopuszczalne dobezpieczenie: maks. 25 A gG/gL, maks. bezpiecznik rezerwowy 63 A.
  • Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +60 °C; powyżej 40 °C redukcja prądu ciągłego o 2,5%/°C.
  • Montaż / wymiary: szyna DIN, szerokość 4 moduły (70 mm), głębokość zabudowy 45 mm, wys. 80 mm, masa 0,298 kg.
  • Zaciski: przewody elastyczne 1,5–16 mm², sztywne 1,5–35 mm².