Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 25A 0,03A typ AC xPole Home HNC-25/2/003 194690
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
Eaton
Kod produktu:
194690 / 9010238060623
Specyfikacja
Cn:85362010
Czułość:AC
Głębokość wbudowania [mm]:69.5000
Gwarancja:2 lata
Ilość biegunów:2
Liczba biegunów:2
Możliwość dodatkowego wyposażenia:Tak
Napięcie znamionowe:230 V / 50 Hz
Obudowa:Tworzywo sztuczne, montaż na szynie DIN, TS-35
Ochrona selektywna:Nie
Odporność na udar prądowy [ka]:0.2500
Pkwiu:27.12.22.0
Prąd znamionowy:25 A
Prąd znamionowy [a]:25
Producent / marka:EATON
Przekrój przewodu:1 x  1.5 mm² - 35 mm² lub 2 x  16 mm²
Rodzaj urządzenia:Wyłącznik różnicowoprądowy, Typ AC
Sposób montażu:Szyna DIN
Stopień ochrony (ip):IP20
Szerokość w modułach 17.5 mm:2