Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P 16A B 0,03A typ AC xPole Home HNB-B16/1N/003 195121
Wysyłka z magazynu: ⁨H7⁩
Przewidywana wysyłka: Fri, May 15 - Mon, May 18
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Dostępność:
duża ilość
Producent:
Eaton
Kod produktu:
195121 / 9010238060746
Specyfikacja
Charakterystyka wyzwalania:B
Cn:85362010
Czułość:AC
Głębokość wbudowania [mm]:69.5000
Gwarancja:2 lata
Ilość biegunów:2
Jednocześnie rozłączany biegun n:Tak
Kategoria przepięcia:3
Klasa ograniczenia energii:3
Liczba biegunów:2
Napięcie znamionowe:230 V AC / 50 Hz
Napięcie znamionowe [v]:230
Obudowa:Tworzywo sztuczne, montaż na szynie DIN, TS-35
Pkwiu:27.12.22.0
Prąd znamionowy:16 A
Prąd znamionowy [a]:16
Producent / marka:EATON
Przekrój przewodu:1.5 mm² - 25 mm²
Rodzaj urządzenia:Wyłącznik różnicowo-nadprądowy, Jednofazowy, Typ AC, charakterystyka B
Stopień ochrony (ip):IP20
Stopień zanieczyszczenia:2
Szerokość w modułach 17.5 mm:2