Telewizor 98" Samsung UE98DU9072UXXH
6502,69 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Thu, May 28 - Mon, Jun 1
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- UE98DU9072UXXH / 8806095544137
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Ai upscale: | Tak |
|---|---|
| Amd freesync: | Tak |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy (hz): | 120 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Dekodery dźwięku: | Dolby Atmos |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Ethernet-lan rj-45: | 1 |
| Format hd: | 4K |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Funkcje gier: | Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Funkcje smart tv: | Aplikacje |
| Głębokość (bez podstawy): | 63,5 mm |
| Głębokość bez podstawy (cm): | 6.35 |
| Głębokość opakowania: | 275 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 402,3 mm |
| Głębokość z podstawą (cm): | 40.23 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdmi: | HDMI |
| Hdr: | tak |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie hdr: | G |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie sdr: | F |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba głośników: | 2 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Menu: | Wielojęzyczne |
| Moc głośników (w): | 20 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Multi-room: | Tak |
| Nagrywanie na usb: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Contrast |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Odświeżanie: | 120 Hz |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 178 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Pozostałe złącza: | 2x rf |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 98" |
| Przekątna ekranu (cal): | 98 |
| Przekątna ekranu (cm): | 247 |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| System smart: | Tizen |
| Szerokość (bez podstawy): | 2181,1 mm |
| Szerokość bez podstawy (cm): | 218.11 |
| Szerokość opakowania: | 2369 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 2181,1 mm |
| Szerokość z podstawą (cm): | 218.11 |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia interpolacji: | Motion Xcelerator |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przyciemniania podświetlenia: | UHD Dimming |
| Technologia wyświetlacza: | Kryształowe |
| Technologie samsung (av/tv): | Q-Symphony, Samsung Health, Samsung TV Plus |
| Teletekst: | tak |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tunery: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Usb: | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 51,8 kg |
| Waga (z podstawą): | 53,4 kg |
| Waga bez podstawy (kg): | 51.8 |
| Waga produktu z podstawą (kg): | 53.4 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 76 kg |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3 |
| Wi-fi: | tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpracuje z samsung bixby: | Tak |
| Wyjście cyfrowe audio: | 1 |
| Wyposażenie: | Pilot, Dokumentacja, Kabel zasilający, Baterie do pilota |
| Wysokość (bez podstawy): | 1244,1 mm |
| Wysokość bez podstawy (cm): | 124.41 |
| Wysokość opakowania: | 1404 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 1298,2 mm |
| Wysokość z podstawą (cm): | 129.82 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Tizen |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 498 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 178 kWh |
| Zużycie energii w trybie hdr (kwh/1000h): | 498 |
| Zużycie energii w trybie sdr (kwh/1000h): | 178 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.