Telewizor 75" Samsung QE75QN85DBTXXH
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- QE75QN85DBTXXH / 8806095538716
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Ai upscale: | Tak |
|---|---|
| Aktywny wzmacniacz głosu (ava): | Tak |
| Amd freesync: | Tak |
| Aplikacje wideo: | Samsung TV Plus |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Consumer electronics control (cec): | Anynet+ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy (hz): | 120 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Czujnik eco: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Dekodery dźwięku: | Dolby Atmos |
| Dublowanie dźwięku: | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (ots+): | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Ethernet-lan rj-45: | 1 |
| Format hd: | 4K |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcje smart tv: | Aplikacje |
| Głębokość (bez podstawy): | 46,7 mm |
| Głębokość bez podstawy (cm): | 4.67 |
| Głębokość opakowania: | 186 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 274,9 mm |
| Głębokość z podstawą (cm): | 27.49 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdmi: | HDMI |
| Hdr: | tak |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 4 |
| Interfejs do montażu panelu: | 400 x 400 mm |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Kanały wyjścia audio: | 2.2 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie hdr: | G |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie sdr: | F |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Srebrny |
| Kolor produktu: | Węglowy |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba głośników: | 2.2 |
| Liczba języków osd: | 27 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba tunerów: | 2 tuner(y) |
| Liczba złącz rf: | 1 |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej: | Tak |
| Menu: | Wielojęzyczne |
| Moc głośników (w): | 40 |
| Moc wyjściowa (rms): | 40 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Montaż ścienny - vesa (mm): | 400 x 400 |
| Nagrywanie na usb: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Quantum Matrix Technology |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: | 120 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 2160p |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 121 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pozostałe parametry dźwięku: | 3D Sound |
| Pozostałe złącza: | 1x rf |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 75" |
| Przekątna ekranu (cal): | 75 |
| Przekątna ekranu (cm): | 189 |
| Przewodnik głosowy: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj ekranu: | Neo QLED |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy telegazety: | EPG |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stojak typu: | Stojak sześciokątny |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| System smart: | Tizen |
| Szerokość (bez podstawy): | 1670,2 mm |
| Szerokość bez podstawy (cm): | 167.02 |
| Szerokość opakowania: | 1872 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1670,2 mm |
| Szerokość z podstawą (cm): | 167.02 |
| Technologia interpolacji: | Motion Xcelerator |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologia przyciemniania podświetlenia: | Supreme UHD Dimming |
| Technologia wyświetlacza: | Neo QLED |
| Teletekst: | tak |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Ambient Mode+ |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tryby dźwięku: | Adaptive Sound Pro |
| Tryby inteligentne: | Filmowiec |
| Tunery: | DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Tv key support: | Tak |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium Pro |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Usb: | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 33,1 kg |
| Waga (z podstawą): | 38,5 kg |
| Waga bez podstawy (kg): | 33.1 |
| Waga produktu z podstawą (kg): | 38.5 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 48,3 kg |
| Wąski uchwyt do montażu na ścianie: | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | 3D Sound, Dolby Atmos |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3. |
| Wi-fi: | tak |
| Widok przez stuknięcie: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Współpracuje z samsung bixby: | Tak |
| Wyjście cyfrowe audio: | 1 |
| Wyposażenie: | Pilot, Dokumentacja, Kabel zasilający, Baterie do pilota |
| Wysokość (bez podstawy): | 958,2 mm |
| Wysokość bez podstawy (cm): | 95.82 |
| Wysokość opakowania: | 1100 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 1015,9 mm |