Telewizor 75" Philips 75PUS7608/12
Specyfikacja
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
|---|---|
| Aktualizowanie oprogramowania przez: | Kreator automatycznej aktualizacji, Sieć, USB |
| Aplikacje wideo: | YouTube, Netflix, Amazon Prime Video |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Consumer electronics control (cec): | EasyLink |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 189 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | BMP, GIF, PNG, JPEG, HEIF |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Głębokość (bez podstawy): | 92,5 mm |
| Głębokość opakowania: | 190 mm |
| Głębokość podstawy: | 29,9 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 334 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interfejs do montażu panelu: | 400 x 300 mm |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Kolor podstawy: | Szary |
| Kolor produktu: | Antracytowy |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 2 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: | 60 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 25 Hz, 24 Hz |
| Obsługiwane formaty audio: | FLAC, WAV, AAC, WMA, MP3, WMA-PRO |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MPEG1, HEVC/H.265, MPEG4, AVI, MPEG2, VP9, MKV |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 720p, 576p |
| Obsługiwany format napisów: | TXT, SSA, SMI, SRT, ASS, SUB |
| Okres programowania: | 8 dni |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 75" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy telegazety: | Hyper tekst |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System formatu sygnału analogowego: | SECAM, PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 HD, DVB-T2, DVB-S |
| Szerokość (bez podstawy): | 1668 mm |
| Szerokość opakowania: | 1879 mm |
| Szerokość podstawy: | 79,5 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1668 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Technologie dekodowania dźwięku: | Dolby MS12 |
| Teletekst: | 1000 stron(y) |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb eco: | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia): | Tak |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ obsługiwanych baterii: | AAA |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 22,3 kg |
| Waga (z podstawą): | 22,9 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 30,4 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wsparcie hevc: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 968 mm |
| Wysokość opakowania: | 1106 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 990 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | tvOS |
| Złącze typu rf: | F, IEC |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 202 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 107 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.