Telewizor 65" Samsung QE65Q70DATXXH
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- QE65Q70DATXXH / 8806095443447
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Adaptacyjny dźwięk: | Tak |
|---|---|
| Ai upscale: | Tak |
| Aktywny wzmacniacz głosu (ava): | Tak |
| Amd freesync: | Tak |
| Aplikacje wideo: | Samsung TV Plus |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Consumer electronics control (cec): | Anynet+ |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Czujnik eco: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 163 cm |
| Dublowanie dźwięku: | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (ots+): | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 25,7 mm |
| Głębokość opakowania: | 164 mm |
| Głębokość podstawy: | 30,1 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 300,9 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 4 |
| Interfejs do montażu panelu: | 400 x 300 |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 27 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba tunerów: | 2 tuner(y) |
| Liczba złącz rf: | 1 |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej: | Tak |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Multi-screen: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 2160p |
| Pilot zdalnego sterowania: | TM2360E*UK, TM1240A |
| Pobór mocy: | 85 W |
| Pobór mocy (max): | 245 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 65" |
| Przewodnik głosowy: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy telegazety: | EPG |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Szerokość (bez podstawy): | 1451,7 mm |
| Szerokość opakowania: | 1612 mm |
| Szerokość podstawy: | 34,3 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1451,7 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Procesor kwantowy 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia przyciemniania podświetlenia: | Supreme UHD Dimming |
| Technologia wyświetlacza: | QLED |
| Technologie samsung (av/tv): | 4K AI Upscaling, Supreme UHD Dimming, Motion Xcelerator, Smart TV powered by Tizen, Quantum HDR, Dual LED, Works With Amazon Alexa, Procesor kwantowy 4K, Contrast Enhancer, Active Voice Amplifier, Slim Fit Wall-Mount, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, HDR10+, AirPlay 2, Smart Calibration, Amazon Alexa Built-in, Ambient Mode+, Built-in SmartThings Hub, Samsung Health, Samsung TV Plus, Adaptive Sound Pro, Wide Viewing Angle |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Ambient Mode+ |
| Tryb eco: | Tak |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryby inteligentne: | Filmowiec |
| Tv key support: | Tak |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ kontroli: | Remote |
| Typ podświetlenia led: | Dual LED |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 21,4 kg |
| Waga (z podstawą): | 22,3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 29,3 kg |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 831,8 mm |
| Wysokość opakowania: | 950 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 897,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Tizen |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 220 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 85 kWh |
| Zwiększanie rozmiaru wideo: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.