Telewizor 55" TCL 55C745 WYPRZEDAŻ
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- TCL
- Kod produktu:
- 55C745 / 5901292519643
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Adaptacyjny obraz: | Tak |
|---|---|
| Ai upscale: | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez: | Sieć, USB |
| Amd freesync: | Tak |
| Aplikacje wideo: | Apple TV, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A73 |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Calman ready: | Tak |
| Certyfikat digital living network alliance (dlna): | Tak |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Consumer electronics control (cec): | T-link |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5,7 ms |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Diody led: | Tak |
| Długość brutto palety: | 80 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 139,7 cm |
| Długość przewodu: | 1,5 m |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 146 mm |
| Domyślne ustawienie głośności: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | JPG, HEIF, BMP |
| Funkcja kopiowania listy kanałów: | Tak |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych: | Nie |
| Funkcja picture-in-picture: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Master, Gamebar 2.0, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Głębia kolorów: | 10 bit |
| Głębokość (bez podstawy): | 70 mm |
| Głębokość opakowania: | 146 mm |
| Głębokość palety netto: | 80 cm |
| Głębokość podstawy: | 31,6 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 316 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość na wózek: | 280 szt. |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 4 |
| Indeks naprawialności: | 7.7 |
| Interfejs do montażu panelu: | 400 x 300 mm |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Jasność: | 1000 cd/m² |
| Języki menu ekranowego: | Hiszpański, Duński, Ukraińska, Słowacki, Słoweńska, SER, Turecka, Fiński, Estoński, Rumuński, Szwedzki, ALB, Bułgarski, Litewski, Norweski, Chorwacki, Włoski, Francuska, Polski, Grecki, Angielski, Portugalski, LAT, MAC, Niemiecki, Czeski, Holenderski, Węgierski |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Kod europejskiego rejestru produktów na potrzeby etykietowania energetycznego (eprel): | 1418501 |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Konwerter 2d-3d: | Nie |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 29 |
| Liczba palet na wózek: | 28 szt. |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Liczba tunerów: | 1 tuner(y) |
| Liczba wyrównywaczy pasm: | 7 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie: | 3 szt. |
| Miracast: | Tak |
| Moc wyjściowa (rms): | 30 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Multi view: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Nie |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Contrast |
| Nvidia g-sync: | Nie |
| Obecność ołowiu: | Nie |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługa hid: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | WMA, MP3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.265, AVI, WEBM, VP9, MKV, MP4, TS, H.264, MPG, WMV |
| Odtwarzacz dvd: | Nie |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Okres programowania: | 8 dni |
| Okulary 3d dostępne w zestawie: | Nie |
| Osd: | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia): | Nie |
| Pamięć użytkownika: | 20,9 GB |
| Pilot zdalnego sterowania: | RC833 |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pobór mocy: | 77 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podstawowy tryb hotelowy: | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 22400 MB |
| Port dvi: | Nie |
| Procesor: | MT5889 |
| Produktów na palecie: | 10 szt. |
| Produkty na warstwę palety: | 5 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 1 szt. |
| Profile bluetooth: | HID, A2DP |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Alkaliczna |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Skanowanie progresywne: | Tak |
| Smart tv: | Tak |
| Standard gamy kolorów: | Rec. 709 |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Nóżka centralna |
| System formatu sygnału analogowego: | PAL, SECAM, NTSC |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Szczytowy współczynnik luminacji: | 65% |
| Szerokość (bez podstawy): | 1225 mm |
| Szerokość brutto palety: | 140 cm |
| Szerokość opakowania: | 1395 mm |
| Szerokość palety netto: | 140 cm |
| Szerokość podstawy: | 35,5 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): | 1395 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1225 mm |
| Szybki przełącznik hdmi: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 1,4 GHz |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Technologia interpolacji: | PPI (Picture Performance Index) 3900 |
| Technologia przetwarzania obrazu: | TCL AiPQ 3.0 Processor |
| Technologia wyświetlacza: | QLED |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tryb hotelu: | Nie |
| Tryby inteligentne: | Sport |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium Pro |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ kontroli: | Bezprzewodowy, Przyciski |
| Typ podświetlenia led: | Full-Array - Pełny Zasięg |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Typ wtyczki zasilającej: | Typu C |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| W opakowaniu zbiorczym gtin (ean / upc): | 5901292519643 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 13,1 kg |
| Waga (z podstawą): | 14,2 kg |
| Waga baterii/akumulatora: | 15 g |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 19,1 kg |
| Waga brutto palety: | 206,4 kg |
| Waga netto palety: | 206,4 kg |
| Waga paczki: | 19,14 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 18,8 kg |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Digital, DTS, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, DTS Virtual:X, DTS-HD |
| Wbudowany chromecast: | Tak |
| Wbudowany subwoofer: | Nie |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.2 |
| Wersja systemu operacyjnego: | 11,0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wolne od metali ciężkich: | Cd (kadm) |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z apple siri: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Współpracuje z samsung bixby: | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe): | 1 |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 711 mm |
| Wysokość brutto palety: | 185,4 cm |
| Wysokość opakowania: | 857 mm |
| Wysokość palety netto: | 185,4 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): | 857 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 711 mm |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Google TV |
| Zawiera soundbar: | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zdalny dostęp: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Nie |
| Zewnętrzny zasilacz: | Nie |
| Złącze typu rf: | F, IEC |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 220 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 83 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.