Telewizor 55" Samsung UE55AU7092 4K 3400PQI DVB-T2 HEVC Smart
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- UE55AU7092UXXH / 8806094416688
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Adaptacyjny dźwięk: | Tak |
|---|---|
| Aplikacje wideo: | Samsung TV Plus |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Connectshare (hdd): | Tak |
| Connectshare (usb): | Tak |
| Consumer electronics control (cec): | Anynet+ |
| Cyfrowy czysty widok: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Czujnik eco: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 138 cm |
| Dublowanie dźwięku: | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego: | Tak |
| E-podręcznik: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) |
| Galeria obrazów: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 80,1 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 251,7 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 |
| Języki menu ekranowego: | Rosyjski, Norweski, Fiński, Francuska, Polski, Niemiecki, Holenderski, Angielski, Portugalski, Włoski, Szwedzki, Hiszpański, Duński |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 28 |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba złącz rf: | 1 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Contrast |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa bezprzewodowego systemu dex: | Tak |
| Obsługa hid: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa ipv6: | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 2160p |
| Pilot zdalnego sterowania: | TM2140A |
| Pobór mocy (max): | 140 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Purcolor: | Tak |
| Q-symphony: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaj przygaszania: | UHD Dimming |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Smart tv: | Tak |
| Specyficzne technologie: | Micro dimming |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Szerokość (bez podstawy): | 1227,6 mm |
| Szerokość opakowania: | 1360 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1227,6 mm |
| Szybki przełącznik hdmi: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia interpolacji: | PQI (Picture Quality Index) 2000 |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Technologie dekodowania dźwięku: | Dolby Digital Plus |
| Technologie samsung (av/tv): | Micro Dimming |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryby inteligentne: | Naturalny, Filmowiec |
| Tv key support: | Tak |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Uniwersalna prowadnica: | Tak |
| Ustawienia formatu ekranu: | Zoom - funkcja przybliżenia |
| W zestawie inteligentny pilot: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 12,4 kg |
| Waga (z podstawą): | 12,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 17,4 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Digital |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wersja bluetooth: | 4.2 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.2 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 721,1 mm |
| Wysokość opakowania: | 867 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 788,7 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Tizen |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 116 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 84 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.