Telewizor 55" Samsung QE55Q77D
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- QE55Q77DATXXH / 8806095447322
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Adaptacyjny dźwięk: | Tak |
|---|---|
| Amd freesync: | Tak |
| Aplikacje wideo: | Samsung TV Plus |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth low energy (ble): | Tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Consumer electronics control (cec): | Anynet+ |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Czujnik eco: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Deskryptor wstępnego wyboru audio: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 138 cm |
| Dublowanie dźwięku: | Tak |
| E-podręcznik: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Ethernet-lan rj-45: | tak |
| Eurozłącze (scart): | nie |
| Format hd: | Ultra HD/4K |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcje 3d: | nie |
| Funkcje smart tv: | Przeglądarka internetowa, Aplikacje internetowe |
| Głębokość (bez podstawy): | 25,7 mm |
| Głębokość bez podstawy (cm): | 3 |
| Głębokość opakowania: | 148 mm |
| Głębokość podstawy: | 24,9 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 249,1 mm |
| Głębokość z podstawą (cm): | 25 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdmi: | 4 |
| Hdr: | tak |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 4 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie hdr: | G |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie sdr: | E |
| Kolor: | Tytanowy |
| Kolor podstawy: | Tytan |
| Kolor produktu: | Tytanowy |
| Kolory wyświetlacza: | 1 miliard kolorów |
| Konfiguracja: | Menu wyświetlane na ekranie (OSD) |
| Konstrukcja: | Montaż ścienny, Podstawa |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 27 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba tunerów: | 2 tuner(y) |
| Liczba złącz rf: | 4 |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej: | Tak |
| Menu: | Wyświetlane na ekranie |
| Moc głośników (w): | 20 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Montaż ścienny - vesa (mm): | 200 x 200 |
| Multi view: | Tak |
| Nagrywanie na usb: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługa funkcji plug & play: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: | 120 Hz |
| Osd: | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania: | TM1240A |
| Pobór mocy: | 64 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pozostałe funkcje: | Inteligentna kontrola jasności |
| Pozostałe parametry dźwięku: | Regulacja tonów |
| Pozostałe parametry obrazu: | Podświetlenie |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Przekątna ekranu (cal): | 55 |
| Przekątna ekranu (cm): | 139 |
| Przewodnik głosowy: | Tak |
| Przewodnik użytkownika: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj ekranu: | QLED |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stojak typu: | Nóżka centralna |
| System dźwięku: | 2.0 |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| System smart: | Tizen |
| Szerokość (bez podstawy): | 1232,9 mm |
| Szerokość bez podstawy (cm): | 123 |
| Szerokość opakowania: | 1399 mm |
| Szerokość podstawy: | 30,3 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1232,9 mm |
| Szerokość z podstawą (cm): | 123 |
| Technologia 3d: | nie |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Technologia interpolacji: | Motion Xcelerator |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Samsung Contrast Enhancer, Procesor kwantowy 4K |
| Technologia przyciemniania podświetlenia: | Ultimate UHD Dimming |
| Technologia wyświetlacza: | QLED |
| Technologie: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Technologie samsung (av/tv): | Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Smart Calibration, Samsung Health, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Procesor kwantowy 4K, NFC, Micro Dimming, AirSlim, Adaptive Sound Pro |
| Teletekst: | tak |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Tak |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tunery: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T, DVB-S |
| Typ amd freesync: | FreeSync Premium |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ podświetlenia led: | Dual LED |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Uniwersalna prowadnica: | Tak |
| Usb: | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 16,1 kg |
| Waga (z podstawą): | 16,8 kg |
| Waga bez podstawy (kg): | 17.5 |
| Waga produktu z podstawą (kg): | 23 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 23 kg |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc: | HDMI (możliwość podłączenia PC) |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3 |
| Wi-fi: | tak |
| Widok przez stuknięcie: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyjście audio: | nie |
| Wyjście cyfrowe audio: | 1x Optyczne |
| Wyjście słuchawkowe: | nie |
| Wyposażenie: | Pilot, Dokumentacja, Kabel zasilający, Baterie do pilota |
| Wysokość (bez podstawy): | 708,7 mm |
| Wysokość bez podstawy (cm): | 71 |
| Wysokość opakowania: | 846 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 774,1 mm |
| Wysokość z podstawą (cm): | 78 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Tizen |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącze common interface: | 1 |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 160 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 64 kWh |
| Zużycie energii w trybie hdr (kwh/1000h): | 160 |
| Zużycie energii w trybie sdr (kwh/1000h): | 64 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.