Telewizor 55" Philips 55PUS8959
Specyfikacja
| Ambilight: | Tak |
|---|---|
| Amd freesync: | Nie |
| Aplikacje wideo: | Netflix, Amazon Prime Video, HBO Max, YouTube |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Consumer electronics control (cec): | EasyLink |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 139 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje ambilight: | Dostosowywanie się do koloru ściany, Lounge, Ambilight Muzyka, AmbiSleep, Alarm wschodu słońca, Animacja Ambilight FTI |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Głębokość (bez podstawy): | 81 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 287 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Ilość baterii: | 2 |
| Ilość głośników: | 4 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 4 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 300 |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Kabel zasilający: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Kod europejskiego rejestru produktów na potrzeby etykietowania energetycznego (eprel): | 1884010 |
| Kolor produktu: | Antracytowy |
| Kontrola rodzicielska: | Nie |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Miracast: | Nie |
| Moc wyjściowa (rms): | 40 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Nie |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nvidia g-sync: | Nie |
| Obsługa apple airplay 2: | Nie |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | AVI, MPEG2, H.265, VP9, AVC, MPEG1, MPEG4, HEVC, H.264 |
| Obsługiwany format napisów: | SMI, SSA, SRT, TXT, SUB, ASS |
| Pobór mocy: | 69 W |
| Pobór mocy (max): | 180 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Procesor obrazu: | P5 Perfect Picture |
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Bateria AAA |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-C, DVB-T2 HD, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, DVB-S |
| Szerokość (bez podstawy): | 1230 mm |
| Szerokość opakowania: | 1360 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1230 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryby dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 15,5 kg |
| Waga (z podstawą): | 18,1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 24 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja hdcp: | 2.3 |
| Wersja hdmi: | 2.0 |
| Wersja systemu operacyjnego: | Titan OS |
| Wi-fi: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Współpracuje z samsung bixby: | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyłącznik czasowy: | Nie |
| Wysokość (bez podstawy): | 720 mm |
| Wysokość opakowania: | 890 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 784 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Titan OS |
| Zestaw do montażu: | Nie |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 180 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 69 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.