Przygotuj się na więcej! Ten inteligentny telewizor 4K UHD zapewnia łatwy dostęp do ulubionych usług przesyłania strumieniowego i jest wyposażony w mnóstwo bezpłatnych kanałów. Otrzymujesz ostry obraz, płynną rozgrywkę i realistyczny dźwięk Dolby Atmos.
Telewizor 55" Philips 55PUS7009/12
Specyfikacja
| Aplikacje wideo: | HBO, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube |
|---|---|
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50/60 Hz |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 139 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Ethernet-lan rj-45: | 1 |
| Eurozłącze (scart): | nie |
| Format hd: | Ultra HD/4K |
| Format kompresji zdjęć: | HEIF, BMP, PNG, JPEG, GIF |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje 3d: | nie |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Funkcje smart tv: | Przeglądarka internetowa, Aplikacje internetowe |
| Głębokość bez podstawy (cm): | 9.3 |
| Głębokość z podstawą (cm): | 27.4 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Hdmi: | HDMI |
| Hdr: | tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 mm |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie hdr: | G |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie sdr: | E |
| Kod europejskiego rejestru produktów na potrzeby etykietowania energetycznego (eprel): | 1887634 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konfiguracja: | Możliwość aktualizacji oprogramowania, Automatyczne wyłączanie zasilania |
| Konstrukcja: | Montaż ścienny, Podstawa |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Menu: | Wyświetlane na ekranie |
| Moc głośników (w): | 20 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Nie |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | WAV, AAC, MP3, FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | VP9, HEVC, MPEG4, AVC, MPEG1, HEVC/H.265, AVI, MPEG2, H.264 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, 2560 x 1440, 1280 x 960 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 2160p, 576p, 720p, 1080p |
| Obsługiwany format napisów: | SSA, SMI, ASS, TXT, SUB, SRT |
| Okres programowania: | 8 dni |
| Pobór mocy: | 61 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 107 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Pozostałe parametry obrazu: | Podświetlenie |
| Pozostałe złącza: | 2x Wejście antenowe |
| Przekątna ekranu: | 55" |
| Przekątna ekranu (cal): | 55 |
| Przekątna ekranu (cm): | 139 |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj ekranu: | LED |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Smart TV |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| System formatu sygnału analogowego: | Nieobsługiwany |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-S |
| Szerokość bez podstawy (cm): | 122.5 |
| Szerokość z podstawą (cm): | 122.5 |
| Technologia 3d: | nie |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Teletekst: | tak |
| Tryb energooszczędny: | Tak |
| Tryby dźwięku: | AI Sound, Dialog |
| Tryby inteligentne: | Gra |
| Tunery: | DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T (MPEG4) H.264, DVB-T2 (H265 - HEVC) |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Cyfrowy |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Usb: | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Wejście pc: | nie |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja hdcp: | 2.3 |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wi-fi: | tak |
| Wskaźnik siły sygnału: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Nie |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyjście audio: | tak |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kabel zasilający, Pilot + baterie |
| Wysokość bez podstawy (cm): | 71.8 |
| Wysokość z podstawą (cm): | 78.7 |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Titan OS |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącze common interface: | CI+ |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 107 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 61 kWh |
| Zużycie energii w trybie hdr (kwh/1000h): | 107 |
| Zużycie energii w trybie sdr (kwh/1000h): | 61 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.