Telewizor 50" Samsung QLED QE50Q67CAUXXH
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- QE50Q67CAUXXH / 8806094784091
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (asc): | Tak |
|---|---|
| Adaptacyjny dźwięk: | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk+: | Tak |
| Adaptacyjny obraz: | Tak |
| Aplikacje lifestyle: | Google Apps |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Connectshare (usb): | Tak |
| Consumer electronics control (cec): | Anynet+ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy (hz): | 60 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Czujnik eco: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 125 cm |
| Dublowanie dźwięku: | Tak |
| Dźwięk śledzenia obiektu+ (ots+): | Tak |
| Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Ethernet-lan rj-45: | tak |
| Eurozłącze (scart): | nie |
| Format hd: | Ultra HD/4K |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja picture-in-picture: | Nie |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje 3d: | nie |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Funkcje smart tv: | Przeglądarka internetowa, Aplikacje internetowe |
| Głębokość (bez podstawy): | 25,7 mm |
| Głębokość bez podstawy (cm): | 2.57 |
| Głębokość opakowania: | 131 mm |
| Głębokość podstawy: | 22,4 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 224 mm |
| Głębokość z podstawą (cm): | 22.4 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Hdmi: | 3 |
| Hdr: | tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 mm |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie hdr: | G |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie sdr: | E |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 1 miliard kolorów |
| Konfiguracja: | Menu wyświetlane na ekranie (OSD) |
| Konstrukcja: | Podstawa |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 27 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba tunerów: | 1 tuner(y) |
| Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej: | Tak |
| Menu: | Wyświetlane na ekranie |
| Moc głośników (w): | 20 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Multi view: | Tak |
| Multi-room: | Tak |
| Nagrywanie na usb: | tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa aplikacji smartthings: | Tak |
| Obsługa bezprzewodowego systemu dex: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Osd: | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia): | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania: | TM2360E |
| Pobór mocy: | 53 W |
| Pobór mocy (max): | 140 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Pozostałe funkcje: | Inteligentna kontrola jasności |
| Pozostałe parametry dźwięku: | Regulacja tonów |
| Pozostałe parametry obrazu: | Podświetlenie |
| Przekątna ekranu: | 50" |
| Przekątna ekranu (cal): | 50 |
| Przekątna ekranu (cm): | 125 |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Roczne zużycie energii (kwh): | 103 |
| Rodzaj ekranu: | QLED |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość obrazu: | 3840 x 2160 |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System dźwięku: | 2.0 |
| System formatu sygnału analogowego: | Nieobsługiwany |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| System smart: | Tizen |
| Szerokość (bez podstawy): | 1118,3 mm |
| Szerokość bez podstawy (cm): | 111.83 |
| Szerokość opakowania: | 1246 mm |
| Szerokość podstawy: | 75,6 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1118,3 mm |
| Szerokość z podstawą (cm): | 111.83 |
| Technologia 3d: | nie |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range (HDR) 1000, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia interpolacji: | Motion Xcelerator |
| Technologia przetwarzania obrazu: | Procesor Neo Quantum 4K |
| Technologia wyświetlacza: | QLED |
| Technologie: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Technologie samsung (av/tv): | Motion Xcelerator, Micro Dimming |
| Teletekst: | tak |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tryby inteligentne: | Filmowiec, Gra |
| Tunery: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tv key support: | Tak |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ podświetlenia led: | Dual LED |
| Typ ramki: | 3 Bezel-less |
| Typ tunera: | Cyfrowy |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Usb: | 2 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (z podstawą): | 11,8 kg |
| Waga produktu z podstawą (kg): | 11.8 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 15,9 kg |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc: | HDMI (możliwość podłączenia PC) |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wi-fi: | tak |
| Widok przez stuknięcie: | Tak |
| Wielofunkcyjna technologia audio: | Samsung Multiroom Link |
| Włącznik/wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyjście audio: | nie |
| Wyjście cyfrowe audio: | 1x Optyczne |
| Wyjście słuchawkowe: | nie |
| Wykrywanie jasności: | Tak |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wyposażenie: | Pilot, Dokumentacja, Kabel zasilający, Baterie do pilota |
| Wysokość (bez podstawy): | 644,1 mm |
| Wysokość bez podstawy (cm): | 64.41 |
| Wysokość opakowania: | 761 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 681,7 mm |
| Wysokość z podstawą (cm): | 68.17 |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Tizen |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącze common interface: | 1 |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 103 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 53 kWh |
| Zużycie energii w trybie hdr (kwh/1000h): | 103 |
| Zużycie energii w trybie sdr (kwh/1000h): | 53 |
| Zwiększanie rozmiaru wideo: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.