Telewizor 50" Panasonic TX-50LX650E
Produkt jest niedostępny
Dostępność:
spodziewana dostawa
Producent:
Panasonic
Kod produktu:
TX-50LX650E / 5025232932313
Specyfikacja
Bluetooth:Tak
Common interface plus (ci +) wersja:1.4
Częstotliwość wejściowa ac:50 - 60 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm):126 cm
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Format kompresji zdjęć:BMP, HEIF, GIF, JPEG, WEBP, PNG
Funkcja screen mirroring:Tak
Funkcje dotyczące telegazety:Tak
Funkcje gier:Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM)
Głębokość (bez podstawy):6,8 cm
Głębokość opakowania:165 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą):221 mm
Hbbtv:Tak
Hdcp:Tak
Ilość głośników:2
Ilość portów ethernet lan (rj-45):1
Ilość portów hdmi:2
Interfejs do montażu panelu:200 x 200
Klasa efektywności energetycznej (hdr):G
Klasa efektywności energetycznej (sdr):E
Kolor podstawy:Czarny
Kolor produktu:Czarny
Kształt ekranu:Płaski
Liczba języków osd:35
Liczba portów usb 2.0:2
Moc wyjściowa (rms):20 W
Moduł ci+:Tak
Nagrywanie usb:Nie
Napięcie wejściowe ac:220 - 240 V
Natywna proporcja obrazu:16:9
Obsługa high dynamic range (hdr):Tak
Obsługiwane formaty audio:3GPP, AC3, M4A, MP4, MKA, WAV, AAC, DTS, WMV, AC4, MP3, OGG, ASF, FLAC
Osd:Tak
Platforma dystrybucji aplikacji:Google Play
Pobór mocy:135 W
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Podstawa biurkowa:Tak
Przekątna ekranu:50"
Przewodnik głosowy:Tak
Przewodowa sieć lan:Tak
Redukcja hałasu:Nie
Rodzaj opakowania:Pudełko
Rozdzielczość:3840 x 2160 px
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Smart tv:Tak
Standard vesa:Tak
Sterowanie głosem:Tak
Stojak typu:Nóżka centralna
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T
Szerokość (bez podstawy):111,9 cm
Szerokość opakowania:1215 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą):1119 mm
Technologia interpolacji:RMR (Real Motion Rate) 1200 Hz
Technologia wyświetlacza:LED
Teletekst:1000 stron(y)
Telewizja internetowa:Nie
Tryb wyłączenia:0,3 W
Tryby dźwięku:Film, Sport, News, Muzyka, Standardowy
Tryby inteligentne:Film, Żywy, Dolby Vision, Gra, Standardowy, Stadium
Typ hd:4K Ultra HD
Typ kontroli:Bezprzewodowy
Typ podświetlenia led:Direct-LED
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Ulepszony kanał zwrotny audio (earc):Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Waga (bez podstawy):10,5 kg
Waga (z podstawą):14 kg
Waga wraz z opakowaniem:18 kg
Wbudowane dekodery dzwieku:Dolby Atmos
Wbudowany chromecast:Tak
Wejście cyfrowe audio:1
Wejście pc (d-sub):Nie
Wersja hdmi:2.1
Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv):2.0.2
Wersja systemu operacyjnego:v.11
Wi-fi:Nie
Wspólny interfejs:Tak
Współpraca z asystentem google:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Wyście mocy ac:Tak
Wysokość (bez podstawy):64,7 cm
Wysokość opakowania:780 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą):704 mm