Telewizor 50" Panasonic TX-50LX650E
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.4 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 126 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | BMP, HEIF, GIF, JPEG, WEBP, PNG |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Funkcje gier: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM) |
| Głębokość (bez podstawy): | 6,8 cm |
| Głębokość opakowania: | 165 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 221 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 2 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | E |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 35 |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Nie |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | 3GPP, AC3, M4A, MP4, MKA, WAV, AAC, DTS, WMV, AC4, MP3, OGG, ASF, FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | HEVC, AVI, VC-1, VOB, 3GP, ASF, H.265, WMV, WEBM, DAT, TRP, OGM, AVS, MOV, MPEG, H.264, MPG, RMVB, TP, M4V, 3GPP, MKV, MP4, TS, RM |
| Osd: | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pobór mocy: | 135 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 50" |
| Przewodnik głosowy: | Tak |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Nie |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Nóżka centralna |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Szerokość (bez podstawy): | 111,9 cm |
| Szerokość opakowania: | 1215 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 1119 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia interpolacji: | RMR (Real Motion Rate) 1200 Hz |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Teletekst: | 1000 stron(y) |
| Telewizja internetowa: | Nie |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Tryby dźwięku: | Film, Sport, News, Muzyka, Standardowy |
| Tryby inteligentne: | Film, Żywy, Dolby Vision, Gra, Standardowy, Stadium |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ kontroli: | Bezprzewodowy |
| Typ podświetlenia led: | Direct-LED |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 10,5 kg |
| Waga (z podstawą): | 14 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 18 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Atmos |
| Wbudowany chromecast: | Tak |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.2 |
| Wersja systemu operacyjnego: | v.11 |
| Wi-fi: | Nie |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 64,7 cm |
| Wysokość opakowania: | 780 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 704 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 101 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 54 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.