Telewizor 43" Xiaomi P1E
Specyfikacja
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A55 |
|---|---|
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 8 GB |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Format kompresji zdjęć: | GIF, PNG, JPG |
| Głębokość (bez podstawy): | 88 mm |
| Głębokość opakowania: | 142 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 214,8 mm |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Karta graficzna: | Mali 470 MP3 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Moc wyjściowa (rms): | 16 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, DTS, OGG, FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MPEG4, H.265, AVI, MPEG2, MPEG1, VP9, H.264, H.263, VP8 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p, 2160p, 1440p |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 85 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 2 GB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 43" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Szerokość (bez podstawy): | 967 mm |
| Szerokość opakowania: | 1075 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 967 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Technologie dekodowania dźwięku: | DTS-HD |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryby inteligentne: | Muzyka, zwyczaj, Film, Gra, Sport, Żywy |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Cyfrowy |
| Ustawienia formatu ekranu: | 4:3, 16:9 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 7,1 kg |
| Waga (z podstawą): | 7,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9,46 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | DTS |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Tak |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja hdmi: | 1.4/2.0 |
| Wersja systemu operacyjnego: | 10 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 563,2 mm |
| Wysokość opakowania: | 562 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 612,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Złożone wejście wideo: | 1 |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 110 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 67 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.