Telewizor 43" UD 43U6210 4K, D-LED, Android 11, DVB-T2 HEVC
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- UD
- Kod produktu:
- 8593085074926 / 8593085074926
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Audio return channel (arc): | Tak |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 9,5 ms |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Dolby vision: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | PNG, BMP, JPG |
| Głębokość (bez podstawy): | 82 mm |
| Głębokość opakowania: | 127 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 226 mm |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 mm |
| Jasność: | 220 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy): | 170° |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 miliarda kolorów |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Moc nominalna: | 105 W |
| Moc wyjściowa (rms): | 2 x 10 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 110 - 240 V |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: | 60 Hz |
| Obsługiwane formaty audio: | AC3, AAC-LC, EAC3, FLAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.264, HEVC, VP8, VP9, MPEG2, VC-1, MPEG4, FLV |
| Optyczny port audio: | 1 |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 43" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB-C |
| Szerokość (bez podstawy): | 96,3 cm |
| Szerokość opakowania: | 1055 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 968 mm |
| Technologia wyświetlacza: | Direct-LED |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga produktu: | 7,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Digital |
| Wbudowany chromecast: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wi-fi: | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 5000:1 |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wysokość (bez podstawy): | 561 mm |
| Wysokość opakowania: | 655 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 610 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 66 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.