Telewizor 43" TCL 43S5400A
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- TCL
- Kod produktu:
- 43S5400A / 5901292523800
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
|---|---|
| Aktualizowanie oprogramowania przez: | USB, Sieć |
| Aplikacje muzyczne: | Spotify |
| Aplikacje sportowe: | Red Bull TV |
| Aplikacje wideo: | Twitch, YouTube, Amazon Prime Video |
| Audio return channel (arc): | Tak |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat digital living network alliance (dlna): | Tak |
| Common interface plus (ci +) wersja: | 1.3 |
| Consumer electronics control (cec): | T-link |
| Diody led: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 108 cm |
| Domyślne ustawienie głośności: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | PNG, JPG, BMP |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja picture-in-picture: | Nie |
| Głębokość (bez podstawy): | 84 mm |
| Głębokość opakowania: | 128 mm |
| Głębokość podstawy: | 18,4 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 184 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Hdcp: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 2 |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Jasność: | 220 cd/m² |
| Języki menu ekranowego: | LAT, MAC, Chorwacki, ALB, Słoweńska, SER, Estoński, Litewski, Szwedzki, Bułgarski, Niemiecki, Czeski, Holenderski, Hiszpański, Duński, Ukraińska, Słowacki, Rosyjski, Norweski, Angielski, Portugalski, Węgierski, Turecka, Fiński, Francuska, Polski, Grecki, Rumuński, Włoski |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Kod europejskiego rejestru produktów na potrzeby etykietowania energetycznego (eprel): | 1888852 |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba języków osd: | 29 |
| Liczba portów usb 2.0: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Moc wyjściowa (rms): | 19 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Nie |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Nazwa koloru: | Dark silver |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: | Mega Contrast |
| Nie zawiera: | Kadm |
| Obsługa apple airplay 2: | Nie |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, WMA |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.265, H.264, MPG, WMV, MKV, MP4, TS, VP9, OGM, AVI |
| Odtwarzacz dvd: | Nie |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Okres programowania: | 8 dni |
| Osd: | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania: | RC716 |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Podstawowy tryb hotelowy: | Tak |
| Podświetlenie led: | Tak |
| Profile bluetooth: | HID, A2DP, SBC |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 43" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Rok wprowadzenia: | 2023 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| System formatu sygnału analogowego: | SECAM L, PAL BG, PAL L, SECAM D/K, PAL I, SECAM B/G, PAL DK, NTSC |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Szczytowy współczynnik luminacji: | 65% |
| Szerokość (bez podstawy): | 955 mm |
| Szerokość opakowania: | 1075 mm |
| Szerokość podstawy: | 85,8 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 955 mm |
| Szybki przełącznik hdmi: | Tak |
| Technologia high dynamic range (hdr): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia interpolacji: | PPI (Picture Performance Index) 700 |
| Technologia przetwarzania obrazu: | TCL IPQ 2.0 Engine |
| Technologia przyciemniania podświetlenia: | Micro Dimming |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Technologie tcl (av/tv): | Bluetooth, Micro Dimming, Android TV, HDMI eARC, Dolby Audio®, HDMI ARC, HDR (High Dynamic Range) |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb ambientu: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tryb hotelu: | Tak |
| Tryby inteligentne: | Sport |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ kontroli: | Bezprzewodowy, Przyciski |
| Typ podświetlenia led: | Direct-LED |
| Typ ramki: | 3 Bezramkowy |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 5,8 kg |
| Waga (z podstawą): | 5,9 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dźwięk Dolby, Dolby Digital Plus |
| Wbudowany chromecast: | Tak |
| Wbudowany subwoofer: | Nie |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android R (11.0) |
| Wi-fi: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 4000:1 |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Współpraca z amazon alexa: | Nie |
| Współpraca z apple siri: | Nie |
| Współpraca z asystentem google: | Tak |
| Współpracuje z samsung bixby: | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 551 mm |
| Wysokość opakowania: | 652 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 600 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android TV |
| Zawiera soundbar: | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Złącze typu rf: | F, IEC |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 65 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 45 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.