Telewizor 40" Hisense 40A4K
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- HISENSE
- Kod produktu:
- 40A4K / 6942147489468
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Audio return channel (arc): | Tak |
|---|---|
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 9,5 ms |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 100 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Filtr grzebieniowy: | 3D |
| Format kompresji zdjęć: | JPEG, BMP, JPG, GIF, PNG |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 85 mm |
| Głębokość opakowania: | 129 mm |
| Głębokość podstawy: | 18,6 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 186 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 2 |
| Indeks naprawialności: | 6 |
| Interfejs do montażu panelu: | 200 x 200 mm |
| Jasność: | 200 cd/m² |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Moc wyjściowa (rms): | 14 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Nie |
| Obsługiwane formaty audio: | M4A, WAV, AAC, WMA, OPUS, AC3, FLAC, PCM, MP3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.264, MPG, MPEG4, MKV, TS, AVI, MPEG2, VOB, ASF, WMV3, HEVC, MPEG, AVC, MPEG1, WMV, FLV, MOV, H.265 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Okres programowania: | 8 dni |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 74 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przeglądanie: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 40" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Szerokość (bez podstawy): | 900 mm |
| Szerokość opakowania: | 1008 mm |
| Szerokość podstawy: | 81,1 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 900 mm |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb hotelu: | Tak |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ podświetlenia led: | Direct-LED |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 5,4 kg |
| Waga (z podstawą): | 5,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7,9 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | DTX, DTS-HD, DTS Virtual:X, Dolby Digital, Dolby MS12 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr): | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3 |
| Wersja systemu operacyjnego: | U6 |
| Wi-fi: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 5000:1 |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 515 mm |
| Wysokość opakowania: | 615 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 565 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | VIDAA |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 39 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.