Telewizor 32" Hisense QLED 32A5KQ
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- HISENSE
- Kod produktu:
- 32A5KQ / 6942147489857
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Audio return channel (arc): | Tak |
|---|---|
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 9,5 ms |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 80 cm |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Format kompresji zdjęć: | JPG, GIF, JPEG, BMP, PNG |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych: | Tak |
| Funkcja screen mirroring: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 73 mm |
| Głębokość opakowania: | 114 mm |
| Głębokość podstawy: | 17,9 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 179 mm |
| Hbbtv: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 2 |
| Indeks naprawialności: | 6 |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 200 mm |
| Jasność: | 200 cd/m² |
| Kanały wyjścia audio: | 2.0 kan. |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | F |
| Kolor podstawy: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Liczba złącz rf: | 2 |
| Moc wyjściowa (rms): | 16 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 100 - 240 V |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Nie |
| Obsługiwane formaty audio: | AC3, AAC, MP3, WMA, OPUS, PCM, FLAC, M4A, WAV |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MPEG4, MKV, MP4, TS, MPEG1, H.265, H.264, MPG, WMV, FLV, MPEG, MOV, AVI, MPEG2, VOB, ASF, WMV3, HEVC |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Osd: | Tak |
| Pobór mocy: | 27 W |
| Pobór mocy (max): | 50 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przeglądanie: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 32" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| Stojak typu: | Stojak na nogach |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Szerokość (bez podstawy): | 721 mm |
| Szerokość opakowania: | 811 mm |
| Szerokość podstawy: | 61,7 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 721 mm |
| Technologia wyświetlacza: | QLED |
| Technologie dekodowania dźwięku: | Dolby MS12, DTS Virtual:X, DTS-HD |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryb gry: | Tak |
| Tryb hotelu: | Tak |
| Typ hd: | Full HD |
| Typ podświetlenia led: | Direct-LED |
| Typ tunera: | Analogowe i cyfrowe |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 3,8 kg |
| Waga (z podstawą): | 3,9 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,6 kg |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | Dolby Digital, DTS |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wersja hybrid broadband broadband tv (hbbtv): | 2.0.3 |
| Wersja systemu operacyjnego: | U6 |
| Wi-fi: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 430 mm |
| Wysokość opakowania: | 515 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 452 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | VIDAA |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 27 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.