Telekom MagentaTV Stick 4K UHD 2160p Black WYPRZEDAŻ
Specyfikacja
| Baterie w zestawie: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Głębokość produktu: | 77,5 mm |
| Hdcp: | Tak |
| Hdmi: | Tak |
| Interfejs urządzenia: | HDMI |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba portów micro usb: | 1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.265, H.264, VP9 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 720p, 1080p, 2160p |
| Pobór mocy: | 5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Przewody: | USB |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość produktu: | 82 mm |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga produktu: | 66,5 g |
| Wersja hdmi: | 2.1 |
| Wersja systemu operacyjnego: | 9 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wysokość produktu: | 31,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Źródło zasilania: | USB |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.