TASKI Swingo 350E szorująco-zbier.z.elektr. 350m/h
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- TASKI
- Kod produktu:
- 7518528 / 7615400204250
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcesoria w zestawie: | Standardowa szczotka walcowa 38 cm |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE |
| Częstotliwość: | 50 / 60 Hz |
| Czyszczenie powierzchni: | Podłoga |
| Długość przewodu: | 25 m |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Głębokość produktu: | 450 mm |
| Informacja o gwarancji: | Gwarancja na Produkt obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego użytkowania opisanego w Instrukcji Obsługi. |
| Klasa ochrony: | II |
| Koła transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Pomarańczowy |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 1 |
| Maksymalna prędkość: | 3 km/h |
| Maksymalny przepływ powietrza: | 32 l/sek |
| Możliwość pracy do tyłu: | Tak |
| Nacisk szczotki: | 22 kg |
| Napięcie: | 220 - 240 V |
| Podciśnienie: | 11,8 kPa |
| Pojemność zbiornika brudnego roztworu: | 10 l |
| Pojemność zbiornika czystego roztworu: | 10 l |
| Poziom hałasu: | 70 dB |
| Prędkość obrotowa szczotki: | 1000 obr./min |
| Promień skrętu: | 0,8 m |
| Rodzaj czyszczenia: | Suche i mokre |
| Szerokość produktu: | 790 mm |
| Szerokość robocza: | 38 cm |
| Szerokość ssawy: | 53 cm |
| Waga produktu: | 46 kg |
| Wydajność praktyczna: | 350 m²/h |
| Wydajność teoretyczna: | 1140 m²/h |
| Wysokość produktu: | 430 mm |
| Źródło zasilania: | Prąd elektryczny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.