TASKI Procarpet30 Maszyna piorąca-wykładziny,dywany
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- TASKI
- Kod produktu:
- 7522309 / 7615400217878
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czyszczenie powierzchni: | Dywan, Podłoga |
|---|---|
| Długość przewodu: | 15 m |
| Głębokość produktu: | 470 mm |
| Informacja o gwarancji: | Gwarancja na Produkt obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego użytkowania opisanego w Instrukcji Obsługi. |
| Klasa ochrony: | I |
| Koła transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Pomarańczowy |
| Moc silnika: | 650 W |
| Nacisk szczotki: | 10 - 17 kg |
| Napięcie: | 220 - 240 V |
| Pobór mocy: | 2000 W |
| Pojemność zbiornika brudnego roztworu: | 30 l |
| Pojemność zbiornika czystego roztworu: | 30 l |
| Poziom hałasu: | 73 dB |
| Prędkość obrotowa szczotki: | 1000 obr./min |
| Rodzaj czyszczenia: | Na mokro |
| Stopień ochrony ip: | IPX4 |
| Szczotka do prania ekstrakcyjnego: | Tak |
| Szczotka do prania pośredniego (kapsułkowanie): | Tak |
| Szerokość produktu: | 1090 mm |
| Szerokość robocza: | 38 cm |
| Waga produktu: | 52 kg |
| Wydajność kapsułkowanie: | 405 m²/h |
| Wydajność pranie ekstrakcyjne: | 200 m²/h |
| Wydajność teoretyczna: | 420 m²/h |
| Wysokość produktu: | 940 mm |
| Źródło zasilania: | Prąd elektryczny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.