TASKI Ergodisc165 do prania/szorowania/pielęgnacji
2475,56 €
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- TASKI
- Kod produktu:
- 8003850 / 7615400503803
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Cechy szczególne: | Polerowanie, pranie wykładzin tekstylnych, konserwacja natryskowa powierzchni, szorowanie na mokro i pielęgnacja podłóg |
|---|---|
| Certyfikaty: | SEV, ÖVE, CE |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Czyszczenie powierzchni: | Podłoga, Drewno |
| Długość przewodu: | 15 m |
| Informacja o gwarancji: | Gwarancja na Produkt obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego użytkowania opisanego w Instrukcji Obsługi. |
| Klasa ochrony: | II |
| Koła transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Pomarańczowy |
| Napięcie: | 220 - 230 V |
| Pobór mocy: | 1100 W |
| Poziom hałasu: | 57 dB |
| Rodzaj czyszczenia: | Suche i mokre |
| Szerokość robocza: | 43 cm |
| Szybkość obrotowa: | 165 RPM |
| Waga produktu: | 42 kg |
| Wysokość silnika: | 36 cm |
| Źródło zasilania: | Prąd elektryczny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.