Taboret kąpielowy drewniany
419,32 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Wed, Apr 29 - Mon, May 4
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- SUNDO
- Kod produktu:
- PLS063 / 4250629326340
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 500 mm |
|---|---|
| Głębokość siedziska: | 36 cm |
| Ilość nóg: | 4 |
| Kolor produktu: | Biały, Drewniany |
| Kształt: | Trójkątny |
| Maksymalna waga użytkownika: | 136 kg |
| Materiały: | Aluminium, Drewno |
| Minimalna wysokość: | 44,5 cm |
| Odpływ wody: | Tak |
| Regulowana wysokość: | Tak |
| Szerokość produktu: | 485 mm |
| Szerokość siedziska: | 40 cm |
| Wysokość (max.): | 55 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.