Szczotka do czyszczenia suszarki ELECTROLUX M4YM3001
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Electrolux
- Kod produktu:
- M4YM3001 / 7332543832200
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość opakowania: | 27 mm |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 22 mm |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Stalowy satynowy |
| Materiały: | Metal |
| Szerokość opakowania: | 70 mm |
| Szerokość produktu: | 31 mm |
| Typ produktu: | Szczotka do czyszczenia ostrza |
| Wysokość opakowania: | 187,4 mm |
| Wysokość produktu: | 151 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.