Smartphone ULEFONE Armor 15 6/128 GB Black Czarny) 128 GB Czarny UF-A15/B
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- ULEFONE
- Kod produktu:
- UF-A15/BK / 6937748734796
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Akumulator: | Li-Polymer |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A53 |
| Autofocus: | tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny, Odporny na kurz, Bryzgoszczelny |
| Cechy zabiezpieczeń: | Bryzgoszczelny, Odporny na kurz, Wodoodporny |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czas czuwania (3g): | 360 h |
| Czas rozmów (3g): | 36 h |
| Czas rozmowy (3g): | 36 h |
| Czas wygaszacza (3g): | 360 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dualsim: | tak |
| E-mail: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Elementy obiektywu kamery przedniej: | Soczewka 5-elementowa |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | 6-elementowy obiektyw |
| Format kompresji zdjęć: | BMP, PNG, GIF, JPEG |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr, Czujnik oświetlenia w otoczeniu, Czujnik zbliżeniowy, Żyroskop, Rozpoznawanie twarzy |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 18,2 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | F/1.8, F/2.4 |
| Karta graficzna: | PowerVR GE8320 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 78° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 106° |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Lte: | tak |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,3 GHz |
| Maksymalny czas czuwania (h): | 360 |
| Maksymalny czas rozmów (h): | 36 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 256 GB |
| Matryca aparatu: | 12 MP + 13 MP |
| Matryca aparatu przedniego: | 16 MP |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio G35 |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Nawigacja: | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | OGG, FLAC, Mid, MP3, AMR, MKA, AAC, M4A, MP2 |
| Obsługiwane formaty dokumentów: | TXT, HTML |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MOV, MKV, MP4, FLV, AVI, 3GP |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Odporny na odciski palców: | Tak |
| Odtwarzane pliki: | Audio: MID, FLAC, MKA, MP3, M4A, AAC, AMR, OGG, MP2, Wideo: MOV, FLV, MKV, AVI, 3GP, MP4, Zdjęcia: BMP, GIF, JPG, PNG |
| Pamięć ram: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 128 GB |
| Pamięć zewnętrzna: | Czytnik kart pamięci |
| Panorama: | Tak |
| Pedometr: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Podstawowy standard wi-fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pojemność (mah): | 6600 |
| Pojemność baterii: | 6600 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Powłoka oleofobowa: | Tak |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlenie |
| Procesor: | MediaTek Helio G35 |
| Procesor graficzny: | IMG GE8320 |
| Przekątna ekranu: | 5,45" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rodzaj wyświetlacza: | IPS |
| Rozdzielczość: | 720 x 1440 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 13 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 3024 x 4032 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 640x480@30fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego: | 1,4 µm |
| Rozpoznawanie scen ai: | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IP68, IP69K |
| System operacyjny: | Android |
| Szerokość produktu: | 79,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,3 GHz |
| Technologie: | Wi-Fi |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 480p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Układ: | Pręt/Belka |
| Waga (g): | 346 |
| Waga produktu: | 346 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja systemu: | 12 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wodoodporność: | tak |
| Wodoodporny do: | 1,5 m |
| Wsparcie aplikacji google: | Gmail, Google Chrome, Google Play, YouTube |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar ciała: | 0,599 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar głowy: | 0,382 W/kg |
| Wymiary (mm): | 170.2 x 79.6 x 18.2 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Kabel USB, Dokumentacja, Słuchawki, Narzędzie do wyjmowania karty SIM, Szkło hartowane |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 170,2 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.