Smartphone SAMSUNG Galaxy Z Fold 7 5G 12/256GB Czarny 256 GB Czarny SM-F966BZKBEUE
11 185,51 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Tue, Apr 7 - Fri, Apr 10
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akumulator: | Zintegrowany |
| Autofocus: | tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Dualsim: | tak |
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik linii papilarnych, Rozpoznawanie twarzy |
| Głębia kolorów: | 16 milionów |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lte: | tak |
| Matryca aparatu: | 200 + 12 + 10 MPix |
| Matryca aparatu przedniego: | 10 MPix |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Nawigacja: | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Nfc: | tak |
| Odtwarzane pliki: | Obsługiwane formaty audio: 3GA ,AAC, AMR, Obsługiwane formaty plików wideo: 3G2, 3GP, AVI |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 256 GB |
| Pojemność (mah): | 4400 |
| Pozostałe parametry komunikacji: | Wi-Fi Direct |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlenie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Przekątna ekranu: | 6.5 cala |
| Rodzaj wyświetlacza: | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozdzielczość: | 2520 x 1080 |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM, eSIM |
| Sieci/standardy: | WCDMA, UMTS, LTE FDD, LTE TDD, 5G |
| System operacyjny: | Android |
| Taktowanie procesora: | 1.9 GHz, 2.9 GHz |
| Technologie: | Wi-Fi |
| Typ procesora: | 8-rdzeniowy |
| Waga (g): | 215 |
| Wejście audio: | tak |
| Wersja systemu: | 15 |
| Wi-fi: | tak |
| Wodoodporność: | IPX8 |
| Wymiary (mm): | 158.4 x 72.8 x 8.9 |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Kabel USB typu C |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.