Smartphone SAMSUNG Galaxy A13 A136) 4/64 GB Dual SIM 5G Czarny 64 GB Czarny SM-A136BZKUEU
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-A136BZKUEUE / 8806094387292
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akumulator: | Zintegrowany |
| Autofocus: | tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Dualsim: | tak |
| Głębia kolorów: | 16 milionów |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Jasność: | F/2.0, F/1.8, F/2.4 |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lte: | tak |
| Matryca aparatu: | 50 + 2 + 2 MPix |
| Matryca aparatu przedniego: | 5 MPix |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Nawigacja: | GPS, Glonass |
| Nfc: | tak |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| Pamięć zewnętrzna: | Czytnik kart pamięci |
| Pojemność (mah): | 5000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlenie |
| Przekątna ekranu: | 6.5 cala |
| Rodzaj wyświetlacza: | PLS |
| Rozdzielczość: | 1600 x 720 |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE, UMTS |
| System operacyjny: | Android |
| Taktowanie procesora: | 2.0 GHz |
| Technologie: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Typ procesora: | 8-rdzeniowy |
| Waga (g): | 195 |
| Wejście audio: | 1x 3.5 mm |
| Wersja systemu: | 12 |
| Wi-fi: | tak |
| Wymiary (mm): | 164.5 x 76.5 x 8.8 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Dokumentacja |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.