Smartphone OUKITEL WP20 Pro 4/64 GB Green Zielony) 64 GB Czarno-zielony WP20Pro-GN/O
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- OUKITEL
- Kod produktu:
- WP20Pro-GN/OL / 6931940712866
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| 5g: | Nie |
| Akcelerometr: | Tak |
| Akumulator: | Li-Ion |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A53 |
| Autofocus: | tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Odporny na uderzenia, Odporny na wstrząsy, Wodoodporny |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czujnik magnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Dualsim: | tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła |
| Galileo: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 271 ppi |
| Głębokość produktu: | 15,1 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kabel usb w zestawie: | Tak |
| Karta graficzna: | PowerVR GE8300 |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Kolor produktu: | Zielony |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Lte: | LTE |
| Matryca aparatu: | 20.Mpix + 0.3 Mpix |
| Matryca aparatu przedniego: | 5 MPix |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio A22 |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 18:9 |
| Nawigacja: | GPS, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| Pamięć zewnętrzna: | Czytnik kart pamięci |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność (mah): | 6300 |
| Pojemność baterii: | 6300 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Rozpoznawanie twarzy |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlenie |
| Procesor: | MediaTek MT6761 |
| Procesor graficzny: | PowerVR GE8300 |
| Przekątna ekranu: | 5,93" |
| Rodzaj abonamentu: | Brak subskrypcji |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rodzaj wyświetlacza: | IPS |
| Rozdzielczość: | 1440 x 720 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 0,3 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 20 Mpix |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE, GPRS |
| Sms: | Tak |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP68, IP69K |
| System operacyjny: | Android |
| Szerokość produktu: | 81,1 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Technologie: | Wi-Fi |
| Tryby nagrywania wideo: | 480p, 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ hd: | HD+ |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga (g): | 297 |
| Waga produktu: | 297 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja systemu: | 12 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wodoodporność: | tak |
| Wymiary (mm): | 166 x 81 x 15.1 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Dokumentacja, Kabel USB typu C |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 166 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zakres zoomu cyfrowego: | 4x |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.