Smartphone BLACKVIEW BV9900E 6/128 GB Czarno-szary 128 GB Czarno-szary BV9900E-GY/BV
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Blackview
- Kod produktu:
- BV9900E-GY/BV / 6931548306597
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akumulator: | Li-Ion |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Autofocus: | tak |
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Czujnik magnetyczny: | Tak |
| Czujnik nacisku: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik tętna: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Dualsim: | tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Kalkulator, Radio, Kalendarz, Alarm, Budzik |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Gęstość pikseli: | 432 ppi |
| Głębia kolorów: | 16 milionów |
| Głębokość produktu: | 14,2 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Karta graficzna: | 9XM-HP8 |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Kolor produktu: | Czarny, Szary |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Lte: | tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Maksymalny czas czuwania (h): | 528 |
| Maksymalny czas rozmów (h): | 28 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 128 GB |
| Matryca aparatu: | 48 + 16 + 5 + 2 + 0.3 MPix |
| Matryca aparatu przedniego: | 16 MPix |
| Model procesora: | Helio P90 |
| Nagrywanie wideo: | tak |
| Napięcie baterii: | 9 V |
| Nawigacja: | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Nfc: | tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | IMY, OGG, MP3, AMR, AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | AVI, 3GP, MP4, 3GPP |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Ochraniacz ekranu: | Tak |
| Pamięć ram: | 6 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 128 GB |
| Pamięć zewnętrzna: | Czytnik kart pamięci |
| Platforma: | Android |
| Pojemność (mah): | 4380 |
| Pojemność baterii: | 4380 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Podświetlany |
| Procesor: | MediaTek Helio P90 |
| Przekątna ekranu: | 5.84 cala |
| Przewody: | USB |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj wyświetlacza: | IPS |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2280 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 0,3 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 16 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 2 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 48 Mpix |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE, GPRS |
| Standardy 3g: | CDMA, WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IP68, IP69K |
| System operacyjny: | Android |
| Szerokość produktu: | 78,3 mm |
| Taktowanie procesora: | 2.2 GHz |
| Technologie: | USB |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | 8-rdzeniowy |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Corning Glass |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Układ: | Pręt/Belka |
| Waga (g): | 273 |
| Waga produktu: | 273 g |
| Wejście audio: | 1x 3.5 mm |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wersja systemu: | 10 |
| Wi-fi: | tak |
| Wymiary (mm): | 156.5 x 78.3 x 14.2 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Kabel USB, Dokumentacja |
| Wysokość produktu: | 156,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 10 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 55 °C |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie: | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Złącza: | USB typ C |
| Zoom: | tak |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.