Smartphone APPLE iPhone 11 64GB Black Czarny) MWLT2SE/
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Kod produktu:
- 0190199221178
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 2g: | tak |
|---|---|
| 3g: | tak |
| Akumulator: | Zintegrowany |
| Autofocus: | tak |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Dualsim: | tak |
| Funkcje dodatkowe: | Barometr, Czujnik oświetlenia w otoczeniu, Czujnik zbliżeniowy, Kompas cyfrowy, Przyspieszeniomierz, Żyroskop |
| Gęstość: | 326 PPI |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Jasność: | F/2.2, F/1.8, F/2.4 |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Lampa błyskowa: | tak |
| Lte: | tak |
| Maksymalny czas czuwania (h): | 65 |
| Matryca aparatu: | 12 + 12 MPix |
| Matryca aparatu przedniego: | 12 MPix |
| Nagrywanie wideo: | 4K (3840 X 2160) |
| Nawigacja: | GPS, Mikrolokalizacja iBeacon, GNSS |
| Nfc: | tak |
| Odtwarzane pliki: | Wideo: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM, Audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| Parametry aparatu: | Automatyczna stabilizacja obrazu, Tryb zdjęć seryjnych, Dodawanie geoznaczników do zdjęć, Tryb nocny, Panorama (do 63 MP), Zapisywane formaty zdjęć: HEIF i JPEG, Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo, Tryb portretowy z udoskonalonym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości, Zaawansowana redukcja efektu czerwonych oczu, Optyczna stabilizacja obrazu (obiektyw szerokokątny), Pięcioelementowy obiektyw (ultraszerokokątny), Sześcioelementowy obiektyw (szerokokątny), Jaśniejszy flesz True Tone z trybem Slow Sync, Funkcja 100% Focus Pixels (obiektyw szerokokątny), Autokorekcja, Tryb Smart HDR nowej generacji dla zdjęć, Dwa aparaty 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym, Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne – mono, High-Key – mono) |
| Parametry aparatu przedniego: | Retina Flash, Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo, Automatyczna stabilizacja obrazu, Tryb zdjęć seryjnych, Tryb portretowy z udoskonalonym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości, Animoji i Memoji, Szerszy zakres dynamiczny dla wideo z częstością 30 kl./s, Tryb Smart HDR nowej generacji dla zdjęć, Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne, studyjne, konturowe, sceniczne, sceniczne – mono, High-Key – mono), Wideo w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s, Filmowa stabilizacja obrazu wideo |
| Pojemność (mah): | 3110 |
| Pozostałe parametry: | Funkcja szybkiego ładowania |
| Pozostałe parametry komunikacji: | Audio FaceTime, Voice over LTE (VoLTE), Połączenia telefoniczne przez Wi‑Fi |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: | Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków, Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców, Kontrast 1400:1 (typowo), LCD Multi-Touch, Szeroka gama kolorów (P3), Technologia True Tone, Haptic Touch, Jasność maks. 625 nitów (typowo) |
| Procesor: | Apple A13 Bionic |
| Przekątna ekranu: | 6.1 cala |
| Rodzaj wyświetlacza: | Liquid Retina HD |
| Rozdzielczość: | 1792 x 828 |
| Rozmiar karty sim: | Nano SIM, eSIM |
| Sieci/standardy: | GSM, LTE, UMTS |
| System operacyjny: | iOS |
| Taktowanie procesora: | 2x 2.65 GHz |
| Technologie: | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS |
| Typ procesora: | 6-rdzeniowy |
| Waga (g): | 194 |
| Wejście audio: | nie |
| Wersja systemu: | 13 |
| Wi-fi: | tak |
| Wodoodporność: | IP68 |
| Wymiary (mm): | 75.7 x 150.9 x 8.3 |
| Wymienialna bateria: | nie |
| Wyposażenie: | Dokumentacja, Słuchawki, Zasilacz USB, Przewód ze złącza Lightning na USB |
| Złącza: | Lightning |
| Zoom: | Cyfrowy x5, Optyczny x2 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.