Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 PRO 5G 12/512GB Black
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Elementy obiektywu tylnej kamery: | 7-elementowa soczewka |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 7,98 mm |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,45 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 119° |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,65 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,45 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Makro-fotografia: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Moc adaptera ac: | 67 W |
| Model procesora: | Helio G99 Ultra |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,67" |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 200 MP |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu: | 1/1.4" |
| Rozpoznawanie scen ai: | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | NR |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stopień ochrony ip: | IP54 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 75 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS), Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Waga produktu: | 187 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja gorilla glass: | Gorilla Glass 5 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | MIUI 14 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wysokość produktu: | 161,1 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.