Smartfon Xiaomi Redmi A2 2/32GB Niebieski
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 9,09 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 10 W |
| Model procesora: | Helio G36 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nfc: | Nie |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | Micro-USB |
| Pamięć ram: | 2 GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,52" |
| Przewody: | USB |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Szerokość produktu: | 76,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo dedykowane |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 192 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Google Assistant |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 Go edition |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.