Smartfon Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Zielony
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A53 |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Karta graficzna: | PowerVR GE8320 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Zielony |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 10 W |
| Model procesora: | Helio G25 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20:9 |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Aurora Green |
| Obsługa kart sim: | Hybrid Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | AAC, eAAC+, AAC+, FLAC, AMR-NB, MP3, PCM, APE |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | ASP, H.264, MPEG4 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane sieci 4g: | 2600 MHz, 2500 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | Micro-USB |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 2 GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,53" |
| Przewody: | Micro-USB |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Szerokość produktu: | 77,1 mm |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ gniazda karty pamięci: | Gniazdo hybrydowe |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Waga produktu: | 196 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164,9 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 10 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.