Smartfon Xiaomi Redmi 12C 3/32GB Niebieski
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,77 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Karta graficzna: | Mali G52-MP2 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 30 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | Helio G85 |
| Natywna proporcja obrazu: | 20.6:9 |
| Nazwa koloru: | Ocean Blue |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | Micro-USB |
| Pamięć ram: | 3 GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,71" |
| Przewody: | Micro-USB |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 1650 x 720 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość produktu: | 76,4 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryb pracy portretowej: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 192 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | MIUI 13 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 168,8 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.