Smartfon Xiaomi POCO M5 4/64GB Zielony
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Architektura procesora: | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik podczerwieni: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy: | Tak |
| Futerał ochronny: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Karta graficzna: | Arm Mali-G57 MC2 |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Zielony |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Moc adaptera ac: | 22,5 W |
| Model procesora: | Helio G99 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | M4V, AVI, 3GP, ASF, WMV, WEBM, MKV, MP4, 3G2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,58" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Radio fm: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2408 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szerokość produktu: | 76,1 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ hd: | Full HD+ |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR4X |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Waga produktu: | 201 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wi-fi: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | MIUI 13 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wybieranie głosem: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 164 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.